Home Politika Blog Glosy 23.3.2023
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Glosy 23.3.2023 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 23 Březen 2023 17:57

Najdí 5 rozdílů:

15.3.1939 Emil Hácha, Prezident zbytku ČSR, vkládá s plnou důvěrou osudy českého národa a české země do rukou vůdce Německé říše.

21.3.2023 Petr Pavel, prezident ČR, vyzval Německo, aby převzalo v geopolitických otázkách iniciativu a neslo zodpovědnost za Evropu, o kterou se budeme moci opřít.

Ale i tak si voliči P. Pavla chrochtají blahem.


Letos z ČEZ stát vytáhne přes 100 miliard Kč. A to má kolem 70%. Z toho je zřejmé, že Fialova vláda se soustředila na ožebračování českého lidu a firem a ČEZ doluje zisk, aniž by mu relevantně rostly náklady. To se to bude utrácet a dotovat kámoše.

Po světě padají banky, něco si přej. I za toto může Putin. Tedy nejen on, primárně za to může fakt, že se banky soustředí na kde co, jen ne na bankovní služby a obchodní neutralitu. Dneska jsou banky plné aktivismu. Putin tomu napomáhá tím, že svět se na základě sankcí uvalených na Rusko začíná zbavovat dolaru jako rezervní měny. Večírek tak končí a přijde účtování.

Evropa ale suveréně pokračuje ve své likvidaci. Zákaz spalovacích motorů (za předsednictví ČR) a upadající automobilový průmysl bude znamenat nejen horší ekologii díky držení starých aut, ale i vysokou nezaměstnanost a úpadek osobních svobod plynoucích z mobility.

A opět pár řádek k Ukrajině. Slovensko již poslalo své Migy-29 a Velká Británie posílá tanky vč. střel z ochuzeného Uranu. Ten je hlavně toxický, není moc  radioaktivní. Všude, kde byl použit, došlo k nárustu rakovin. Ale plyne z toho jedno. Cílem je opravdu zničená Ukrajina, zamořená kde jakým toxickým svinstvem, bez lidí. Ukrajina tak prohrává svou budoucnost. Ze strany západu je to cynysmus nejhoršího zrna.

Vůbec je zajímavé, jak některé státy v ČR v čele nepočítají, že tu Rusko po válce v nějaké podobě zůstane. Naše postavení je postavení vazala, který štěká na Rusko, jak páníčci zavelí. Ale až to skončí, pamět Rusů nezmizí a hádejme, jaké bude postavení CŘ při obchodování s Ruskem, Čínou a dalšími státy? Z Německa již firmy utíkají a ČR se to nevyhne. Směřujeme k ekonomické a politické periferii.A bohužel naše politka nehájí vůbec zájmy Čechů.

A rozloučíme se zatykačem na Putina. Holt válka nesmí skončit a je třeba házet jakémukoli konci války klacky pod nohy co nejvíce. Válka je mír. Ale nezapomeňte, že pokud si přejete mír, jste ruský šváb, dezolát. mírový štváč a objekt zájmu Ministerstva vnitra.


Aktualizováno Čtvrtek, 23 Březen 2023 18:31
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit